Pytanie

Obserwujący: 7
5
Awatar

Druk KP (dowód wpłaty) do faktury

Uważam, że ciekawym rozwiązaniem byłaby możliwość wydrukowania dowodu wpłaty KP do faktury. Jego wzór wizualny mógłby przypominać fakturę.

Często jest tak, że trzeba wypisać KP do faktury (a szczególnie do faktur z Infakt, ponieważ tutaj na fakturach jest napisane "Zapłacono: 0.00 zł", "Pozostało do zapłaty: X zł") i wtedy trzeba wypisać ręcznie lub szukać w internecie jakiś wzór w Excelu czy Wordzie - a gdyby można to wypisać w Infakt sprawa byłaby o wiele prostsza.

Myślę, że tak opcja spodobałaby się Użytkownikom.

Dominix

Zaloguj się, aby dodać odpowiedź.

18 odpowiedzi

Zaakceptowana odpowiedź
0
Awatar

Witam,

Dziękujemy za propozycję wyglądu KP. Z pewnością okaże się przydatna w toku prac nad tą funkcjonalnością.

Kinga Kozubek
0
Awatar

Witam, 

bardzo dziękujemy za cenną sugestię. Oczywiście weźmiemy ją pod uwagę przy planowaniu rozwoju programu. 

Agnieszka Pochopień
0
Awatar

W załącznikach moja propozycja wyglądu KP drukowanego z programu Infakt.pl. Trzeba by było ją dopracować, ale pewnie dla Państwa Grafików nie jest to nic trudnego :-) Pozdrawiam!

Dominix
0
Awatar

Witam ponownie,

Chciałbym się zapytać, czy są prowadzone jakieś działania w kierunku wprowadzenia dowodów wpłaty KP, czy aktualnie ta propozycja czeka daleko w kolejce na realizacje? :-)

W pracy często muszę wystawiać KP (szczególnie do faktur), a zapisywanie ich w Wordzie nie jest rozwiązaniem...

Dominix
0
Awatar

Witam Panie Dominiku, 

Niestety, w najbliższej przyszłości nie planujemy wdrożenia takiej funkcjonalności. 

Magdalena Ziobrowska
0
Awatar

Mimo wszystko proszę ją rozważyć :-) Dla mnie osobiście byłaby bardzo pomocna :-)

Dominix
0
Awatar

Akurat my w swojej pracy często wystawiamy KP, dlatego brak tej funkcjonalności w Infakt jest dla nas utrudnieniem - musimy wypisywać KP np. w Wordzie co nie jest ani szybkie, ani przyjemne.

Dominix
0
Awatar

Rozumiemy, że możliwość generowania KP byłaby bardzo przydatna, dlatego też weźmiemy Państwa sugestie pod uwagę, jednak w najbliższym czasie taka funkcjonalność nie zostanie wprowadzona.

Grzegorz Sroka
0
Awatar

Witam. Popieram poprzedników, bardzo utrudnia pracę na "Infakt" fakt, że nie można do faktury wystawiać KP. Jeśli jesteśmy użytkownikami tego programu, a tym bardziej płacimy za tą mozliwość, powinniście Państwo natychmiast nam umożliwić taką opcje. Nie rozumiem, że Wasze stanowisko jest tak negatywne. Bardzo proszę w imieniu swoim i wszystkich użytkowników tego programu o jak najszybsze zaprogramowanie programu tak, aby był dokument KP. Nasze zadowolenie powinno być Państwa priorytetem. Pozdrawiam

Monika Site-Wawszczak
0
Awatar

Witam,
Ja też często potrzebuję wydrukować KP do faktury.W pełni popieram poprzedników i proszę o rozpatrzenie tej możliwości.

Klient
0
Awatar

Skoro również inni Użytkownicy popierają moją inicjatywę stworzenia funkcjonalności KP myślę, że warto byłoby wpisać tą funkcjonalność w grafik zmian :-) Myślę, że małe i średnie firmy zdecydowanie częściej używają dowodu wpłaty KP niż np. dowodu wewnętrznego, który jest funkcjonalnością inFakt :-)

Dominix
0
Awatar

Dziękujemy za wszelkie sugestie dotyczące druku KP. Rozumiemy, że są one dla Państwa ważne i bierzemy je pod uwagę w rozwoju aplikacji. Są już plany na powstanie tego dokumentu, jednak ze względu na to, że jest to rozwinięty proces nie potrafimy podać jeszcze konkretnej daty jego wprowadzenia. 

Zatem prosimy o cierpliwość w tej kwestii. 

Magdalena Borek
0
Awatar

Witam

Ostatnią odpowiedź i deklaracja zmian była ponad rok czasu.

Współpracuję z Infantem już ponad 4 lata - wtedy usługa kosztowała 30 parę złotych - teraz ponad 100 zł ale nic lub prawie nic się nie zmieniło.

Niestety w takim tempie zostaniecie daleko w tyle za konkurencją.

Ja niestety nie mogę czekać kolejnych kilku lat na tak drobne udogodnienie jak KP -  

przenoszę się do konkurencji która szybciej reaguje na potrzeby klientów

Pozdrawiam

 

 

 

Mariuszkielbasa1
0
Awatar

Witam,

Ja również potwierdzam, że tempo rozwoju infaktu nie jest zachęcające do dalszej współpracy.

Kolego Maiurszkielbasa1 będę wdzięczny za podpowiedź do kogo się przenosisz. Sam też rozważam zmianę księgowości od nowego roku.

 

Pozdrawiam.

Klient
0
Awatar

My cenimy Infakt za prostotę obsług oraz zawsze miły i szybki kontakt, ale brak KP bardzo nam przeszkadza... Posty naszych przedmówców sprawią, że być może też poszukamy alternatywy, chodź bardzo byśmy tego nie chcieli, ale też bardzo potrzebujemy KP...

Dominix
0
Awatar

Ja również NIESTETY niedawno zapłaciłam za abpnament roczny INFAKt i "zafascynowana" możliwością online zapłaciłam po krótkim czasie użytkowania...a szkoda, bo juz po fakcie na własnej skórze oraz czytając "społeczność" i zgłaszane problemy , mogłam przekonać się , że :
- bardzo źle, szablonowo i spychologicznie traktują klientów i irytujace ich "dziekujemy za propozycję ...prac nad ta funkcjonalnością" ...mając w wiekszości przypadków świadomość, iż nic z tym nie zrobią
- starają się zatuszowac błędy programu, zamiast je szybciutko poprawiać

Na mój rozum, to wygląda na to, że kupili kiedyś system informatyczny, a teraz jak wychodzą niedogodności albo błędy, to nie ma tego kto poprawiać. jest to więc platforma bez widoków na rozwój.

Zobaczcie sobie np. na czym polega zestawienie "faktur pozostających do zaplaty" . Jak bedziecie mieć fakturę zapłaconą prawie w całości , to i tak na tym zestawieniu zobaczycie całą kwotę faktury , a w podsumowaniu również całą kwotę ...bzdura . No ale ich "pomoc" potrafi robić z ludzi wariata i udawadnia, że tak jak jest to jest prawidłowo, tak zostanie.

Spec Uslugi