Opcja "korekta" przy generowaniu deklaracji (np. VAT)

Ukończone

Komentarze

Komentarze: 4

 • Oficjalny komentarz
  Avatar
  Magdalena Ziobrowska

  Witam Panie Marcinie, 

  Wprowadziliśmy dodatkową funkcjonalność, która pozwala na uniknięcie wygenerowania niepotrzebnych korekt. Kiedy zostanie wprowadzona zmiana powodująca powstanie korekty i pojawi się możliwość wyboru ostatnio złożonej deklaracji można wybrać opcję: Bez korekty. Wówczas aplikacja nie generuje korekty, tylko przelicza wartości w deklaracji za dany okres rozliczeniowy i następne.

  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  Renata Mikulska

  Witam Panie Jarku

  Planujemy wdrożenie dodatkowej funkcjonalności, która będzie umożliwiała wydruk również korekty deklaracji VAT 7. Prosimy zatem o cierpliwość.

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  biuro

  Witam

  Od początku pracy z aplikacją zwróciłem uwagę na ten sam problem. Po wydruku deklaracji i zauważeniu np. literówki, poprawienie jej skutkuje pojawieniem się korekty. Za 2 lata na 100% nie będę pamiętał o tym, że była to "literówka" i tak naprawdę nie składałem korekty do US.

  Przecież można wprowadzić np. wydruk próbny który będzie skutkował wydrukiem deklaracji np. z dużym znakiem wodnym "WYDRUK PRÓBNY CELEM WERYFIKACJI WPROWADZONYCH DANYCH". Jak sobie coś takiego wydrukuję na drukarce, sprawdzę dane i dopiero wtedy wydrukuję docelową deklarację której poprawa skutkowała będzie pojawieniem się korekty.

  Pozdrawiam

  MG

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  biuro

  No i super... na chwilę obecną nie będę z tego korzystał (już raz usuwałem konto, po to aby usunąć wszelkie korekty, i nie chcę tego robić ponownie) aczkolwiek cieszę się, że wprowadzają Państwo zmiany na lepsze.

  Pozdrawiam

  MG

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.