Jak poprawnie wystawić fakturę zaliczkową?

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 1

  • Avatar
    Paulina Chorogiewska

    Witam,

    Jeżeli otrzymała Pani przedpłatę na wykonanie usługi powinna Pani wystawić fakturę zaliczkową.

     Zgodnie z przepisami art. 19 ust. 11 ustawy o VAT, jeżeli przed wydaniem towaru lub wykonaniem usługi otrzymano część należności, obowiązek podatkowy powstaje z chwilą jej otrzymania w tej części.

    Pozdrawiam

     

    0
    Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.