Wystawienie kolejnej faktury zaliczkowej

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 3

 • Avatar
  Magdalena Borek

  W naszej aplikacji istnieje funkcja wystawiania kolejnych zaliczek do konkretnego zamówienia, a następnie stworzenia na ich podstawie faktury końcowej.

  Jeśli wystawił Pan już jedną fakturę zaliczkową to kolejną zaliczkę do danego zamówienia należy utworzyć z pozycji pierwszej faktury zaliczkowej. Na podglądzie pierwszej faktury zaliczkowej, po jej zapisaniu, na dole strony pojawi się opcja "Kolejna zaliczka". Korzystając z tej opcji można utworzyć następną fakturę zaliczkową do zamówienia poprzez dodanie kwoty wpłaty w polu "Wpłacona zaliczka".

  W przypadku wpłacenia przez klienta 3 zaliczki fakturę do tej zapłaty należy utworzyć w analogiczny sposób z poziomu 2 faktury zaliczkowej.

  W celu utworzenia faktury końcowej należy wejść na podgląd ostatniej wpłaconej zaliczki i skorzystać z opcji na dole strony "Faktura końcowa". Na fakturze tej zostaną umieszczone wszystkie wpłacone wcześniej zaliczki.

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  dudim

  Witam, zrobiłem tak jak w tekście powyżej, ale nigdzie nie widzę opcji "kolejna zaliczka" jest tylko: "Faktura końcowa" i "wyślij e-mailem"

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  Joanna Stanach

  Witam serdecznie,

  Opcja "kolejna zaliczka" nie pojawi się, jeśli wartość całego zamówienia jest równa wartości brutto wpłaconej zaliczki. Proszę wprowadzić w wartości brutto  zamówienia przewidywalną pełną wartość całej przyszłej transakcji.

  Pozdrawiam

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.