Załączanie PDFów z poziomu aplikacji mobilnej Android

Ukończone

Komentarze

Komentarze: 2

 • Avatar
  Mateusz Torba

  Witam serdecznie,

  Jeśli chodzi o dodawanie faktur poprzez aplikację mobilną z systemu Android - to na chwilę obecną istnieje tylko i wyłącznie opcja dodawania plików w formacie: *.jpg (scan faktury, zdjęcie faktury).

  Natomiast jeśli chodzi o dodawanie faktur w postaci pliku: *.pdf - to proszę skorzystać z aplikacji webowej lub wysłać fakturę mailem - bezpośrednio do aplikacji (tj. swojego konta w infakt).

  Adres mailowy przypisany do konta można znaleźć przechodząc do Ustawień---->Pliki ("Dedykowany adres e-mail") - aplikacja webowa.

  Należy również uprzednio dodać swój osobisty (prywatny) adres mailowy do ustawień: opcja " Wysyłanie faktur e-mailem" - klikamy "Edytuj"/"Dodaj nowy adres e-mail" - dodajemy swój prywatny adres mailowy do tzw. "białej listy adresów" z których będziemy przesyłać faktury do naszego konta w systemie infaktu.

  Obecnie ciągle pracujemy nad rozwojem aplikacji mobilnych, także nie wykluczone, że opcja dodawania faktur w postaci plików *.pdf lub innych rozszerzeń będzie dostępna w przyszłości, bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej.

  Na chwilę obecną proponuję skorzystać z jednej z w/w możliwości.

  Pozdrawiam,

  1
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  ulsoft

  Ok, wysyłka przez e-mail da radę póki nie ma tego w aplikacji :)

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.