Komentarze

Komentarze: 3

 • Oficjalny komentarz
  Avatar
  Małgorzata Rys

  Dzień dobry,

  planujemy aby od początku lipca opcja wystawiania faktury do paragonu pojawiła się w aplikacji inFakt.

  Pozdrawiamy!

  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Witam serdecznie,

  Wystawienie faktury do paragonu dla osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej nie różni się od wystawienia standardowej faktury sprzedażowej. Wydrukowany paragon należy dołączyć do egzemplarza faktury, który będzie przechowywany w Pana dokumentacji. 

  W programie do księgowości, po wydrukowaniu faktury, należy ją edytować i zapisać bez wprowadzania żadnych zmian aby pozostała w szkicu i nie ujęła się w księgowości, ponieważ przychód z tytułu tej sprzedaży zostanie ujęty na podstawie raportu z kasy fiskalnej.

  Pozdrawiam

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  krymelsen

  Tak ale wystawiając fakturę do paragonu w ten sposób nie zgadza się później automatyczna numeracja faktur i w KPiR zaczyna się robić bałagan bo nagle w fakturach przychodowych zaczyna brakować kilku numerów faktur. W przypadku kontroli skarbowej, kto będzie pamietał po 2 czy 3 latach, gdzie się podziały brakujące faktury i dlaczego nie są uwzględnione w KPiR?

  Wydawałoby się prosty problem do rozwiązania poprzez dodanie opcji "nie uwzględniaj do KPiR" przy fakturze stał się problemem dla twórcy programu i dla użytkowników bo jak rozumiem nie jestem jedynym, który wystawia faktury do paragonów dla konsumenta/klienta indywidualnego.

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.