dodawanie nowego kontrahenta

Komentarze

Komentarze: 3

 • Oficjalny komentarz

  Witam serdecznie,

  Aplikacja inFakt pozwala na dodanie danych Odbiorcy na fakturze. W celu włączenia opcji należy przejść do sekcji "Ustawienia", następnie z prawego menu wybrać Faktury -> Ogólne -> Ustawienia dotyczące Jednostek Samorządu Terytorialnego -> Edytuj i wybrać opcję "Wyświetlaj dane odbiorcy - TAK", a następnie zapisać zmiany. Na wystawionej fakturze dane Odbiorcy będą widoczne pod danymi Nabywcy. 

  Kwestia dotycząca zaczytywania przez aplikację danych kontrahentów z bazy GUS weryfikowana jest przez nasz dział techniczny.

   

  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

  Pozdrawiam

  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  sar

  ta opcja nie pozwala na dodanie danych adresowych z zagranicy ponieważ kod pocztowy jest w innym formacie i nie pozwala go zapisać, np. dla Budapesztu kod pocztowy to 1014. Gdyby była dodana  dodatkowa linijka do wpisania uwag ułatwiłoby to sprawę.

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Witam serdecznie,

  Kwestia dotycząca wyszukiwania kontrahentów z bazy GUS została już usystematyzowana przez nasz dział techniczny. Od teraz nr NIP będą wyszukiwane według aktualnych danych, które są podane w bazie GUS.

  Jeżeli chodzi o dodanie danych zagranicznego Odbiorcy na fakturze to obecnie można te dane zamieszczać w polu Uwagi. Informacja dotycząca wprowadzenia nowej funkcjonalności w aplikacji została natomiast przekazana do naszego działu technicznego zajmującego się projektowaniem wprowadzanych zmian.

   

  Pozdrawiam

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.