Oznaczanie faktury jako opłacona

Komentarze

Komentarze: 3

 • Oficjalny komentarz

  Witam serdecznie,

  Wystawienie faktury w aplikacji, która nie jest jeszcze zapłacona, a następnie oznaczenie jej jako zapłaconej z poziomu jej podglądu nie wpływa na zmianę tego statusu na wydruku faktury. Są to dwie niezależne kwestie.

  W momencie, gdy Pan wystawia FV za którą otrzymał Pan już zapłatę i aby taka informacja była widoczna na wydruku faktury to w aplikacji przy wystawianiu faktury w pozycji "Zapłacono" wpisuje Pan wartość otrzymanych środków, wówczas w pozycji "Pozostało do zapłaty" widnieć będzie kwota 0 zł.

  Pozdrawiam

  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  Janusz Mocek

  Ja wiem dokładnie jak to działa, dlatego zgłaszam to żeby usprawnić. Jest to nie logiczne że zaznaczam fakture jako opłacona, a w wydruku jest wciąż napis że do zapłaty jest pełna kwota. Może to nie jest duży problem dla normalnych faktur - choć i tak jest to dziwne zachowanie, ale np gdy jest faktura połączona z sprzedażą środka trwałego i chcę zmienić na zapłacone - dostaję ostrzeżenie że połączenie faktury przestanie być aktywne. Moim zdaniem zaznaczenie faktury z poziomu podglądu jako zapłacona powinno ustawić wartość Do zapłaty: 0zł, a wartość Zapłacono: pełna kwota. Jest to logiczne, że jak faktura została opłacona, to nic do zapłaty już nie ma.

  1
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  Michał Jabłoński

  Chciałbym odświeżyć sprawę, ponieważ coraz częściej odzywają się do mnie klienci z prośbą o podesłanie faktury ze statusem "opłacona". Również uważam, że po oznaczeniu "opłacona" powinno się zmieniać "Do zapłaty: 0 zł".

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.