Częściowa zapłata za fakturę VAT

Komentarze

Komentarze: 11

 • Jestem przekonany, że CZĘŚCIOWE ROZLICZENIA faktur były by bardzo pomocną funkcją aplikacji.

 • Avatar
  Magdalena Ziobrowska

  Witam serdecznie, 

  Weźmiemy tą sugestię pod uwagę podczas planowania dalszego rozwoju aplikacji.

  Pozdrawiam

 • Właśnie teraz mi takiej funkcji bardzo brakuje. Mam kilka faktur częściowo opłaconych. Chciałbym umieścić informację o tym, że zostały częściowo opłacone, wpisać kwotę datę wpływu pieniędzy. W powiadomieniu do kontrahenta wysłać informację o brakującej kwocie do zapłaty, kwocie i dacie ostatniego wpływu.

  W chwili obecnej wszystkie faktury mają status niezapłaconych aby się nie pogubić w późniejszych rozliczeniach.

  Tego mi brakuje.

  Pozdrawiam

  MG

 • No i jeszcze jedno.... zauważyłem, że gdy fakturę oznaczę jako ZAPŁACONA i wejdę w jej szczegóły to nadal widnieje informacja:

  Zapłacono: 0.00 PLN

  Czy nie powinno być tak, że wtedy powinna być informacja o tym, że kwota X została wpłacona i powinno być Zapłacono: X PLN?

 • Avatar
  Magdalena Borek

  Panie Marcinie,

  opcja "oznacz jako zapłaconą" służy Panu wyłącznie dla celów informacyjnych. Kiedy wystawiamy fakturę dla Klienta i dajemy na niej informację, że zapłacono: 0.00 zł to kiedy Klient ureguluje należność  nie możemy zmieniać tej informacji na fakturze. Faktura jest potwierdzeniem transakcji w momencie jej zawarcia. Oznaczenie jako zapłacona, tak jak pisałam wcześniej jest tylko informacją dla Pana.

 • Witam,

  Moje pytanie nie zostało poprawnie zrozumiane... być może to ja zbyt zawile napisałem.

  Chodzi o to, że powinna być opcja ZAPŁACONA z możliwością zaznaczenia takich danych jak: data zapłaty (czy była w terminie), w przypadku gdy nie wpłynęła cała kwota możliwość oznaczenia faktury jako CZĘŚCIOWO ZAPŁACONA z informacją o dacie wpłaty oraz jej wysokości.

  Pozdrawiam

  MG

 • Avatar
  Magdalena Borek

  Panie Marcinie,

  moja wcześniejsza wypowiedź odnosiła się do drugiej kwestii poruszanej, przez Pana, czyli tego, że na fakturze nie możemy zmienić informacji *zapłacono 0.00. * Natomiast jeśli chodzi o informacje dotyczące częściowej zapłaty to Państwa sugestie zostały już przekazane do osób zajmujących się rozwojem aplikacji. 

 • Avatar
  COMPOZIT Konrad Babiarz

  Witam,

  Czy będą podjęte pracę w kierunku dodania takiej funkcjonalności?

  Pozdrawiam

  KB

 • Abym mógł w pełni korzystać z in fakt dla mnie jest to warunek konieczny aby móc zapanować nad wpłatami klientów i terminami płatności wraz z upomnieniami itp.

  bez tej funkcji niestety mogę tylko wypisywać część fv w dziale gdzie nie mamy problemów z płatnościami.

 • Tak, u nas ta sama kwestia.

 • W Naszej firmie, często dochodzi do częściowej zapłaty za faktury. Taka funkcja była w Naszym wcześniejszym programie i bardzo przydałaby się w obecnie posiadanym!!!

Zaloguj się, aby dodać komentarz.