Etykiety dla numerów kont bankowych

Ukończone

Komentarze

Komentarze: 5

 • Oficjalny komentarz
  Avatar
  Małgorzata Rys

  Panie Jakubie,

  Chciałam poinformować, że zgłaszana przez Pana funkcjonalność została wdrożona do aplikacji.

  Bardzo dziękujemy za sugestię.

  Pozdrawiamy

  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  sulmar

  Dobry pomysł. +1

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  Mateusz Torba

  Witam serdecznie,

  W sytuacji kiedy mamy kilka kont w tym samym banku, możemy w aplikacji zrobić w ten sposób, że do każdego z tych kont przypiszemy odpowiedni numer, np. 1, 2, 3, itd. co znacznie powinno ułatwić nam wybranie odpowiedniego konta bankowego do przelewu podczas wystawiania faktury.

  Nazwa konta bowiem to tylko nazwa - także możemy dodatkowo dopisać jej odpowiednią "rangę". Nie wpłynie ona bowiem na problem przy przelewie zobowiązania ze strony kontrahenta, czy też na formalną stronę faktury.

  Przykładowo:
  "ING BANK ŚLĄSKI" - 1 lub "ING BANK ŚLĄSKI" (1) lub 1) "ING BANK ŚLĄSKI"
  Podajemy numer konta

  W tym wypadku należy ponownie dodać konta w Ustawieniach i wprowadzić nazwę banku wraz z określonym dla niej uprzednio numerem/rangą.

  Dodatkowo, kiedy wystawiamy fakturę, zawsze numer konta mamy podany od razu przy wyborze danego banku w kolejnym polu, tak więc zawsze numer ten możemy wcześniej sprawdzić jeszcze przed uprzednim zapisaniem faktury w systemie, czy też wysłaniem jej do kontrahenta.

  Jeśli chodzi o dodanie takiego pola opisowego w aplikacji to możliwe, że w miarę upływu czasu taka aktualizacja zostanie wprowadzona do systemu. Nie mniej jednak na chwilę obecną możemy skorzystać z powyższego rozwiązania.

  W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt poprzez infolinię/maila lub czata.

  Pozdrawiam

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  hello

  Oczywiście proponowane rozwiązanie w postaci dopisania oznaczenia jest jakimś możliwym obejsciem tego problemu, choć nie rozwiązuje go w pełni - wolałbym nie mieć żadnych "wewnętrznych śmieci" na fakturach.

  Jeśli chodzi o możliwość podglądu numeru konta to oczywiście można go sobie sprawdzić, ale myślę że mało kto zna na pamięć całe numery kont ;)

  Czekamy w takim wypadku z niecierpliwością na dodanie pola na wewnętrzny opis w (oby jak najbliższej) przyszłości!

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie
 • Avatar
  Mateusz Torba

  Zgłoszę Pana sugestię w tej kwestii. Także jeśli tylko taka funkcjonalność zostanie dodana, na pewno będzie ona dostępna z systemu aplikacji.

  Nie mniej jednak nie jestem w stanie Panu podać konkretnej daty - oczywiście staramy się na bieżąco wprowadzać najważniejsze uaktualnienia do aplikacji, także proszę o cierpliwość, możliwe że i tego rodzaju funkcjonalność pojawi się w systemie.

  Pozdrawiam

  0
  Czynności dotyczące komentarzy Łącze bezpośrednie

Zaloguj się, aby dodać komentarz.