Opcja by przycisk Kopiuj datę kopiował też do Daty zapłacenia podczas dodawania kosztu

Komentarze

Komentarze: 4

 • Avatar
  adamczak.pawel

  Zdecydowanie popieram!

 • Dzień dobry,

  Ze względu na to, iż data opłacenia kosztu jest zazwyczaj inna niż data wystawienia, to data ta nie jest "kopiowana".
  Na chwilę obecną nie planujemy wprowadzenia zmian w tej sekcji.

  Pozdrawiam

 • Ośmielam się nie zgodzić. Ok. 80% moich faktur ma obie daty takie same. Może jest tak jak Pani mówi w przypadku większych firm, ale w przypadku JDG (a chyba do takiego klienta jest skierowany ten portal) większośc faktur to te otrzymane bezpośrednio podczas zakupów. Jedyne faktury kosztowe jakie dostaję z innymi datami to te za media (prąd, internet czy telefon komórkowy).

 • Avatar
  adamczak.pawel

  W moim przypadku to chyba 90%, od 7 lat muszę ręcznie wystukiwać za każdym razem tę datę, tylko dlatego, że Infakt ignoruje tego typu prośby. One już były zgłaszane w przeszłości i nikt się nad nimi nie pochylił.

  Ponadto, nawet jeśli dla większych firm taki scenariusz jak Pani opisuje ma miejsce, to niechże one sobie edytują tę datę zapłacenia kosztu. W końcu i tak zazwyczaj jest ona inna niż proponowana przez system więc i tak każdy musi ją zmieniać.

  Ułatwiajmy zatem życie większości, zwłaszcza, że nie przyniesie to szkody nawet mniejszości, a jeśli już koniecznie chcą Państwo chronić system przed globalnymi zmianami, to proszę o opcję personalizacji, tak aby opcja kopiowania daty do wszystkich pól znalazła się jako opcja do wyboru w ustawieniach użytkownika.

Zaloguj się, aby dodać komentarz.