Kilometrówka - import danych
Witam, czy istnieje możliwość importu danych - konkretnie kilometrówki sporządzonej w arkuszu kalkulacyjnym (excel/csv/txt etc.) do księgi kosztów związanych z danym pojazdem?
Przepisywanie historii wyjazdów z przeszło 6-ciu miesięcy będzie się ciągnęło godzinami... a import - zajmie kilka minut
z góry dziękuję i pozdrawiam,
Kamil
-
Nasza aplikacja nie zawiera funkcji importu danych np. kilometrówki sporządzonej w arkuszu kalkulacyjnym. Na chwilę obecną istnieje możliwość importu produktów oraz klientów.
Tak jak wspominałam podczas rozmowy telefonicznej, mam dla Pana inne rozwiązanie, które ułatwi Panu w znaczący sposób pracę. Nie musi Pan importować sporządzonej w arkuszu kilometrówki. Wystarczy dodać dowodami wewnętrznymi koszty powstałe z wyliczenia kilometrówki w poszczególnych miesiącach (poprzez zakładkę Koszty-> koszty firmy-> dowód wewnętrzny kosztowy).
Gdybyśmy miał Pan jakieś pytania bądź wątpliwości to serdecznie zapraszam do kontaktu.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Komentarze
Komentarze: 1